Windykacja

Windykacja Zagraniczna 

Firma This Way świadczy usługi w zakresie polubownego rozwiązywania konfliktów płatniczych z kontrahentami zagranicznymi. Jednak gdy sprawa wygląda znacznie gorzej kierujemy ją do sądu.

Posiadanie stabilnego partnera, który świadczy usługi z zakresu odzyskiwania należności to nieodzowny element stabilnego biznesu prowadzanego za granicami Polski.

Co to jest Windykacja?

Jeżeli tłumaczyć to w języku dosłownym, chodzi o proces związany z dochodzeniem roszczeń. Jednak metod może być bardzo dużo, a niektóre naprawdę skuteczne. Dzięki współpracy z This Way Consulting, klienci mogą mieć pewność, że ich sprawa trafi w najlepsze ręce.

Outsourcing Windykacyjny., dlaczego tak?

Nasza znajomość rynków zagranicznych i kompetencje językowe skutecznie pomogą Państwu w odzyskaniu należności od kontrahenta z Niemiec jak i innych Krajów Europejskich. Na dzień dzisiejszy nasze biuro współpracuje z jednym z wiodących biur zajmujących się windykacją w całej Europie. Prawie 75% spraw zgłaszanych do nas kończy się sukcesem. Jest to wynik ponad przeciętny, a większość naszych klientów jest bardzo zadowolona z naszych usług i poleca je dalej.

WINDYKACJA W NIEMCZECH

Połącz teraz!

Math Captcha + 47 = 54