Eksport towarów

Eksport towarów do Niemiec

Duża część przedsiębiorców z Polski planuje rozpocząć ekspansje swoich produktów, bądź usług na rynki zagraniczne. Jednym z nich jest rynek Niemiecki, bardzo popularny kierunek dla Polskich firm, które w dość dużym stopniu wybierają go jako pierwszy. Nie ma co się dziwić, jest to największy partner biznesowy dla Polski i to z nim polscy przedsiębiorcy. Wiążą oni nadzieje na udaną współpracę. Warto w pierwszej kolejności zastanowić się jak to dobrze zrobić i od czego zacząć. Na czym powinniśmy się skupić, żeby nasza skuteczność dotarcia do potencjalnych partnerów była najlepsza? Przede wszystkim zrobić rozeznanie rynku, a mianowicie skoncentrować się w pierwszej fazie na badaniu rynku pod kontem konkurencyjności, przeprowadzić szereg badań analitycznych i skupić się na marketingu marki.

Marketing marki na rynku zagranicznym, od czego zacząć?

Najlepszą alternatywą promowania marki i zadbania o jej wizerunek, to poświęcenie dość dużo czasu na przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej. Warto jedna skorzystać z doświadczenia firmy, która już takie projekty wykonywała i zna odpowiednio dany rynek. Firma This Way Consulting pomoże Państwu w znalezieniu i nawiązaniu relacji partnersko biznesowych z potencjalnymi firmami z Niemiec, jak i z innych krajów zagranicznych. Nasze kompetencje, kreatywność i zaangażowanie wspomogą Państwa w ułatwianiu kontaktów na rynkach zagranicznych.

Oferujemy obsługę kompleksowego wprowadzania firm i ich produktów na dowolny rynek zagraniczny. W ramach tej oferty gwarantujemy:

  • Przygotowanie bazy potencjalnych klientów na dowolnym rynku. Uwzględnienie specyficznych cech produktu i jego ewentualnych odbiorców.
  • Sporządzenie oferty dla konkretnego rynku w odpowiedniej wersji językowej i walutowej.
  • Prowadzenie akcji promocyjnej z uwzględnieniem mailingu i marketingu telefonicznego.
  • Działania sprzedażowe włączając zawieranie umów, przygotowania spedycji oraz fakturowanie zleceń.

 

Połącz teraz!

Math Captcha + 76 = 84