Adres firmy

Adres siedziby firmy:

Jeżeli planują Państwo założenie działalności za granicą, warto pochylić się nad znalezieniem odpowiedniego adresu dla naszego biznesu. Wirtualne biura na dzień dzisiejszy nie sprawdzają egzaminu i warto zatroszczyć się aby siedziba naszej firmy była faktyczna i spełniała wymogi, które obowiązują na danym rynku.

Firma This Way Consulting doradzi Państwu, w jaki sposób wybrać odpowiednie miejsce na założenie Waszej działalności, w taki sposób by odpowiednio dopasować profil przedsiębiorstwa w wybranym parku technologicznym, bądź otworzyć biuro w jednej z bardziej prestiżowych ulic Berlina.

Koszty najmu lokali oscylują od 100 EUR miesięcznie, w zależności od lokalizacji ale macie Państwo pewność, że przy różnorakich kontrolach, Urząd nie będzie miał zastrzeżeń związanych z fikcyjnym prowadzeniem działalności w Niemczech. W naszej intencji leży to, żeby zajmować się odbieraniem korespondencji, która jest skierowana do Państwa firmy i przekazać ją do informacji Państwu bądź na nią odpowiedzieć.

Posiadamy kilka naprawdę ciekawych lokalizacji, z których odpowiednio do profilu Państwa działalności coś dopasujemy.

 

 

Połącz teraz!

Math Captcha 9 + 1 =